prosinec 2018

3. 12. - návštěva knihovny Jana Drdy - třída MYŠKY

3. 12. - Jak si správně čistit zoubky - začátek v 15.15 hod. Akce je v rámci dotace ,, ŠABLONY´´a je určena pro rodiče s dětmi. Počet míst omezen na 11 dětí s rodičem.

5. 12. - dopolední  Mikulášská  nadílka (pouze pro děti).

Tímto chceme poděkovat manželům Křivonoskovým za zakoupení cukrovinek do balíčků pro všechny děti v mateřské škole. Jejich příspěvek nás velmi potěšil.

12. 12. - v 15.15 hod začátek Žabky, v 15.30 začátek Myšky - Vánoční dílny a posezení u stromečku. ( krátké hudební uvítání dětí a společné tvoření s rodičem nebo s rodiči ve vlastní třídě.)

Prosíme rodiče sourozenců, aby počítali s možnou účastí obou rodičů - v případě, že jsou sourozenci v různých třídách nebo tvoření ( po vystoupení dětí) v jedné ze tříd.

Akce je zároveň organizovaná v rámci dotace ,,ŠABLONY" a vánočně laděna. Krátké představení dětí, tvoření a posezení u cukroví.

Tímto prosíme rodiče, zda by každý přinesl mističku svého cukroví na ochutnání.

Velice děkujeme.

17. 12. - Vánoční nadílka hraček pro děti na hraní v mateřské škole

(dopoledne pouze pro děti)