Den ZDRAVÍ 2008

Projektový den           zel

Další projektový den, který se konal 7. dubna 2008, jsme věnovali zdraví.  Zaměřili jsme se  např. na poznání vlastní osobnosti, cvičení paměti, vztahy ve třídě, sportování, získání  praktických dovedností z oblasti relaxace a artefeletiky.

Menší děti si připomněly pravidla bezpečného chování na silnici a  zásady péče o zdraví.   Při pohledu na zdravou svačinu, kterou vlastnoručně připravili třeťáci, měly naše chuťové pohárky pohotovost. Občerstvovali jsme se vodu s bylinkami, kterou  vyhráli žáci zapojení   do soutěže  Hravě žij zdravě. V průběhu dne jsme se setkali se zajímavými zkušenostmi a  získali jsme nové dovednosti. Byl to dobrý nápad.

No name picture   No name picture

No name picture